TURLEDER PLAN 2017

Hold 1

Hold 2

Hold 3

Søn. d. 26-03

Ib Meineche

Henrik Tolbøl / Erik Ladefoged

Birger Christensen

Tirs. d. 28-03

Kristian Birkemose

Palle Christensen / Michel Denieul

Bent Pedersen (Frank Rixen Østerbro)

Tors. d. 30-03

Søren Trillingsgaard

Poul Erik Blus / Lars Henriksen

Erik Lund Christensen

Søn. d. 02-04

Jens Bjørn Poulsen

Michel Denieul / Niels Junge

Henning Kristensen

Tirs. d. 04-04

Kristian Thomsen

Preben Bang Nielsen / Renè Steffensen

Klaus Juul Sørensen

Tors. d. 06-04

Ib Meineche

Michel Denieul / Henrik Tolbøl

Birger Christensen

Søn. d. 09-04

Frank Jensen

Per Blenker / Jacob Rohde

Kim Hylleberg Mikkelsen

Tirs. d. 11-04

Kristian Birkemose

Poul Erik Blus / Preben Bang Nielsen

Bent Pedersen (Frank Rixen Østerbro)

Tors. d. 13-04

Jens Bjørn Poulsen

Preben Bang Nielsen / Lars Henriksen

Erik Lund Christensen

Søn. d. 16-04

Søren Trillingsgaard

Erik Ladefoged / Lars Henriksen

Birger Christensen

Tirs. d. 18-04

Kristian Thomsen

Palle Christensen / Renè Steffensen

Finn Simensen

Tors. d. 20-04

Kristian Birkemose

Per Blenker / Niels Junge

Klaus Juul Sørensen

Søn. d. 23-04

Ib Meineche

Michael Larsen / Michel Denieul

Erik Lund Christensen (Frank Rixen Østerbro)

Tirs. d. 25-04

Frank Jensen

Preben Bang Nielsen / Poul Erik Blus

Bent Pedersen

Tors. d. 27-04

Søren Trillingsgaard

Poul Erik Blus / Henrik Tolbøl

Henning Christensen

Søn. d. 30-04

Frank Jensen

Niels Junge /Per Blenker

Kim Hylleberg Mikkelsen

Tirs. d. 02-05

Kristian Thomsen

Renè Steffensen/ Henrik Tolbøl

Erik Lund Christensen

Tors. d. 04-05

Ib Meineche

Preben Bang Nielsen / Per Blenker

Klaus Juul Sørensen

Søn. d. 07-05

Jens Bjørn Poulsen

Jacob Rohde / Henrik Tolbøl

Birger Christensen (Frank Rixen Østerbro)

Tirs. d. 19-05

Kristian Birkemose

Palle Christensen / Renè Steffensen

Bent Pedersen

Tors. d. 11-05

Jens Bjørn Poulsen

Michel Denieul / Henrik Tolbøl

Henning Kristensen

Søn. d. 14-05

Søren Trillingsgaard

Lars Henriksen / Michael Larsen

Kim Hylleberg Mikkelsen

Tirs. d. 16-05

Kristian Thomsen

Poul Erik Blus / Per Blenker

Finn Simensen

Tors. d. 18-05

Kristian Birkemose

Preben Bang Nielsen/ Niels Junge

Erik Lund Christensen (Frank Rixen Østerbro)

Søn. d. 21-05

Ib Meineche

Michel Deniul / Jacob Rohde

Henning Kristensen

Tirs. d. 23-05

Frank Jensen

Preben Bang Nielsen / Renè Steffensen

Bent Pedersen

Tors. d. 25-05

Danmark’s højeste

Danmark’s højeste

Danmark’s højeste

Søn. d. 28-05

Søren Trillingsgaard

Per Blenker / Jacob Rohde

Kim Hylleberg Mikkelsen

Tirs. d. 30-05

Kristian Thomsen

Palle Christensen / Preben Bang Nielsen

Finn Simensen

Tors. d. 01-06

Ib Meineche

Poul Erik Blus / Lars Henriksen

Klaus Juul Sørensen

Søn. d. 04-06

Aarhus Rundt

Aarhus Rundt

Aarhus Rundt

Tirs. d. 06-06

Kristian Birkemose

Poul Erik Blus / Renè Steffensen

Bent Pedersen

Tors. d. 08-06

Jens Bjørn Poulsen

Michel Denieul / Niels Junge

Frank Rixen Østerbro

Søn. d. 11-06

Søren Trillingsgaard

Erik Ladefoged / Michael Larsen

Erik Lund Christensen

Tirs. d. 13-06

Kristian Thomsen

Preben Bang Nielsen / Per Blenker

Klaus Juul Sørensen

Tors. d. 15-06

Ib Meineche

Michel Denieul / Henrik Tolbøl

Finn Simensen

Søn. d. 18-06

Jens Bjørn Poulsen

Henrik Tolbøl / Jacob Rohde

Henning Kristensen

Tirs. d. 20-06

Søren Trillingsgaard

Palle Christensen / Renè Steffensen

Bent Pedersen

Tors. d. 22-06

Kristian Birkemose

Preben Bang Nielsen / Per Blenker

Frank Rixen Østerbro

Søn. d. 25-06

Frank Jensen

Michael Larsen/ Lars Henriksen

Kim Hylleberg Mikkelsen

Tirs. d. 27-06

Kristian Thomsen

Preben Bang Nielsen / Henrik Tolbøl

Finn Simensen

Tors. d. 29-06

Ib Meineche

Poul Erik Blus / Niels Junge

Henning Kristensen

Søn. d. 02-07

Jens Bjørn Poulsen

Niels Junge /Michel Denieul

Birger Christensen

SOMMER FERIE

Søn. d. 30-07

Jens Bjørn Poulsen

Jacob Rohde / Per Blenker

Henning Kristensen

Tirs. d. 01-08

Søren Trillingsgaard

Poul Erik Blus / Renè Steffensen

Bent Pedersen

Tors. d. 03-08

Kristian Birkemose

Preben Bang Nielsen / Henrik Tolbøl

Finn Simensen

Søn. d. 06-08

Søren Trillingsgaard

Lars Henriksen / Erik Ladefoged

Frank Rixen Østerbro

Tirs. d. 08-08

Kristian Thomsen

Palle Christensen / Preben Bang Nielsen

Klaus Juul Sørensen

Tors. d. 10-08

Jens Bjørn Poulsen

Michel Denieul / Lars Henriksen

Henning Kristensen

Søn. d. 13-08

Ib Meineche

Michel Denieul /Michael Larsen

Kim Hylleberg Mikkelsen

Tirs. d. 15-08

Kristian Birkemose

Preben Bang Nielsen / Renè Steffensen

Bent Pedersen

Tors. d. 17-08

Søren Trillingsgaard

Poul Erik Blus / Niels Junge

Birger Christensen

Søn. d. 20-08

Frank Jensen

Per Blenker / Jakob Rohde

Henning Kristensen

Tirs. d. 22-08

Kristian Thomsen

Renè Steffensen / Per Blenker

Finn Simensen

Tors. d. 24-08

Ib Meineche

Palle Christensen / Henrik Tolbøl

Klaus Juul Sørensen

Søn. d. 27-08

Jens Bjørn Poulsen

Erik Ladefoged / Henrik Tolbøl

Frank Rixen Østerbro

Tirs. d. 29-08

Frank Jensen

Poul Erik Blus / Renè Steffensen

Bent Pedersen

Tors. d. 31-09

Kristian Birkemose

Michel Denieul / Niels Junge

Finn Simensen

Søn. d. 03-09

Søren Trillingsgaard

Michael Larsen / Niel Junge

Birger Christensen

Tirs. d. 05-09

Kristian Thomsen

Preben Bang Nielsen / Henrik Tolbøl

Frank Rixen Østerbro

Tors. d. 07-09

Frank Jensen

Michel Denieul / Per Blenker

Henning Kristensen

Søn. d. 10-09

Ib Meineche

Niels Junge/ Jacob Rohde

Kim Hylleberg Mikkelsen

Tirs. d. 12-09

Kristian Birkemose

Palle Christensen/ Renè Steffensen

Bent Pedersen

Tors. d. 14-09

Jens Bjørn Poulsen

Poul Erik Blus / Niels Junge

Klaus Juul Sørensen

Søn. d. 17-09

Frank Jensen

Jacob Rohde / Michael Larsen

Birger Christensen

Søn. d. 24-09

Søren Trillingsgaard